Detroit Become Human zalicza downgrade przed premierą?

Na to wskazują nagrania z zeszłego i obecnego roku.

Downgrade to słowo, które wielu graczom kojarzy się bardzo negatywnie. Nic dziwnego, w ramach tego procesu gry prezentują się finalnie gorzej, niż na przedpremierowych materiałach. Tak było w przypadku Watch Dogs, Wiedźmina 3, czy Rainbow Six: Siege, ale i wielu innych gier.

Tak jest też w przypadku świetnie zapowiadającego się Detroit Become Human studia Quantic Dream. W tym wypadku mamy też świetną możliwość do porównania zwiastuna sprzed roku, z tym najbardziej aktualnym – pokazanym podczas targów Gamescom.

Takie porównanie zawdzięczamy youtuberowi Cycu1:

Efekt? Mniej szczegółów twarzy i podniesiona ogólna jasność, która przykryć ma sporą liczbę szczegółów, które widzieliśmy na pierwszych zwiastunach. Najlepiej różnice widać chyba w 1:14 na maksymalnym zbliżeniu twarzy. Detali w nowej odsłonie jest zdecydowanie mniej, a i rozdzielczość, w której generowane są brwi, jest jakby niższa. Potwierdza się to w całym materiale.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że Detroit Become Human wciąż jawi się jako świetna gra, ale – hej – kolejny raz na naszych oczach zmienia się rzeczywistość.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s