Amazon trochę się uczy. New World dostanie zamkniętą betę

Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego Amazon ma aż takie problemy. Rzeczy wydające się oczywistymi, w studiach amerykańskiego giganta są barierami nie do przejścia

To, że Crucible to niewypał pokroju LawBreakers albo Battleborn już wiemy. O tym, dlaczego pierwsza „duża” gra nowego Amazonu jest tak mało popularna, możecie przeczytać w naszych poprzednich wpisach. Kolejnym tytułem, tym razem budzącym nieco większe zainteresowanie, jest New World. Tym razem jest to MMORPG.

 

Nauczeni błędami poprzednika, twórcy New World postanowili zorganizować zamkniętą betę przed wypuszczeniem gry. Z tej również okazji pokazał się trailer o nazwie „New World: Combat Unleashed”. Niestety – widzimy tylko aranżowane sekwencje a nie prawdziwy gameplay, co nie do końca się spodobało odbiorcom. Ludzie są już poirytowani ukrywaniem gry. Dostajemy jedynie strzępki informacji o PvP, siege i innych super-duper ficzerach. Tylko co z tego? Chcemy zobaczyć grę a nie obietnice. Znowu marketing leży kompletnie i trudno będzie tej grze odnieść sukces na starcie.

Do bety można zapisywać się tutaj, startuje ona 23 czerwca. Data premiery New World jest obecnie niepewna, więc jej nie podajemy.

Źródło: PCGamesN