Bunkry w Warzone c.d. – sekretny bunkier 11 i przecieki o kolejnym Call of Duty

Od wczorajszego (a dokładniej przedwczorajszego) patcha, gracze dokonali ogromnego postępu w kwestii bukrów na mapie Warzone

Wczoraj po raz pierwszy udało się graczom otworzyć bunkier przy pomocy czerwonej karty dostępu. W 10 bunkrach zlokalizowanych na mapie znajduję się po prostu loot. Ale jest jeszcze jeden bunkier, oznaczony numerem 11, który mieści się w północnej części mapy. Tego nie dało się otworzyć przy pomocy kart dostępu. Gracze główkowali, kombinowali i wreszcie udało się – bukier 11 stanął otworem. I znaleziono w nim kolejną zgadywankę. Poniżej filmik z kanału Geeky Pastimes, opisujący jak otworzyć bunkier 11 i co w nim jest.

 

Bunkier 11 jest zdecydowanie inny od pozostałych. Ma on kilka pokoi, aktywnych przycisków, ekranów oraz… głowicę z ładunkiem jądrowym i „Shiny red button”. Nie udało się jeszcze rozwiązać do końca zgadywanki w bunkrze 11, chociaż możliwe, że tylko do tego momentu gracze mają dojść. Z przecieków wiadomo też, że kolejna część Call of Duty będzie o Zimnej Wojnie a wskazówki w Warzone (szczególnie w bunkrze 11) to teaser nadchodzącej gry.

głowica warzone

Gracze uwielbiają takie dochodzenia i zgadywanki. Całość przypadła do gustu community. Odkrycie zawartości bunkrów zwiastuje nie tylko nową część Call of Duty, ale najpewniej również zmiany na mapie Warzone. Wszak, jak Acti samo zapowiedziało, Warzone ma towarzyszyć grom Call of Duty równolegle.