Call of Duty Warzone, darmowe Battle Royale w Modern Warfare, już w marcu

Brak trybu Battle Royale w nowym Call of Duty była sporym zawodem po sukcesie tegoż w CoD: Black Ops IV. W marcu błąd zostanie poprawiony.

Battle Royale to w ostatnim czasie największy growy hit. W połączeniu z niesamowicie popularną marką (zerknijcie tylko na te przerażające wyniki sprzedaży z ostatnich 10 lat – paranoja!) musiało stworzyć to mieszankę wybuchową. I tak rzeczywiście było – w Black Ops IV tryb Battle Royale – Blackout – sprawdzał się niezwykle dobrze i chyba tylko zabrakło nieco więcej wsparcia.

Tym razem za Call of Duty odpowiadało Treyarch (CoD-y robioną są przez dwa studia w dwuletnich cyklach) i na premierę Modern Warfare wspomniany tryb nie był jeszcze gotów. Ale co się odwlecze, to i Salomon nie naleje. Ale odczyta dane z plików, które pojawiły się już w ostatniej aktualizacji. A dotyczą one właśnie trybu Warzone, a więc wyniszczającej walki „do usranej śmierci”. Tym razem w ramach Call od Duty: Modern Warfare. Co ciekawe, Warzone, oprócz stanowienia części Modern Warfare, ma być dostępne za darmo także dla wszystkich tych, którzy ostatniego CoD-a nie mają. I to już w marcu.

Wszystkie te informacje uzyskaliśmy z serwisu VGC, gdzie autor newsa spekuluje, iż najbardziej prawdopodobną datą premiery będzie dokładnie 10 marca. Może więc warto zaplanować sobie mały urlop? Jeżeli gra rzeczywiście pojawi się tego dnia, to jasne – możecie liczyć na odpowiedni stream na naszej facebookowej stronie. Zapraszam.