Call of Duty zajmuje dużo miejsca na dysku? To nic przy nadchodzącym Medal of Honor

Więc mówicie, że CoD zajmuje 150 albo 200GB? Nuh-huh! That’s some rookie numbers!

Możecie tego nie wiedzieć, ale lubiany Respawn (ten od jedynych, dobrych gier EA) tworzy nowego Medal of Honor o podtytule Above and Beyond. Nie będzie to jednak remake lubianych odsłon sprzed lat, a tytuł w pełni VR. Z jednej strony więc dobrze widzieć, że zamrożona franczyza wraca, z drugiej – będzie pewnie tak samo niszowa jak Half-Life Alyx. Niedawno Respawn zaprezentował wymagania sprzętowe, w tym ilość miejsca potrzebnego na dysku. I chyba trzeba będzie kupić osobny dysk na instalację nowego MoH.

medal of honor above and beyond scr1

No dobra, do rzeczy – nowy Medal of Honor: Above and Beyond potrzebuje aż… [werble] 340GB miejsca do instalacji! To praktycznie cała pojemność Xboxa Series S (chociaż MoH raczej nie pokaże się na konsole). Po instalacji gra ma nadal zajmować 177GB miejsca. To się nazywa rozmach. No dobra, to jak już jesteśmy przy temacie, to pozostałe wymagania sprzętowe prezentują się następująco:

  • Intel i7 9700K (lub odpowiednik AMD)
  • 16 GB DDR4 RAM
  • Nvidia GTX 2080 lub wyższy (to nie literówka – tak było napisane w wymaganiach)

Nie mam pojęcia, skąd mamy wziąć GTX 2080… No dobra, odpuszczę sobie ten słaby suchar. Medal of Honor: Above and Beyond ma premierę już 11 grudnia na platformie Oculus Rift oraz Steam.

Źródło: Polygon

Szukasz prezentu? Sprawdź smartfony Motorola:

Motorola Moto G9 Plus

Motorola Moto G9 Play

Motorola Moto E7 Plus