Cosplayer odtworzył rewolwer Ace of Spades z Destiny 2

Cosplayer o nicknamie… Nick, chyba nieświadomie stworzył najbardziej odjechany gadżet z gier.

Jeżeli myślisz, że Twoja kolekcja gadżetów z gier, figurek i edycji kolekcjonerskich jest cool, to na pewno nie są tak cool, jak ten rewolwer. Wszystkie inne gadżety z gier dosłownie bledną przy tym, co osiągnął w domowych warunkach Nick. Repliki takich broni jest cała masa, ale niewiele z nich zachowuje się tak, jak w grze. Nick pochwalił się swoją kreatywnością na Twitterze, odpowiadając Bungie na organizowany przez nich mini-contest. Zobaczcie sami, jaki wyszedł mu efekt.

Nie dość, że rewolwer wygląda 1 do 1, to jeszcze Nick odtworzył efekt perka Memento Mori, który aktywuje się przy przeładowaniu po zabiciu. Gdy perk jest aktywny, powoduje dokładnie takie samo świecenie i dymienie bębna. Efekt uzyskał w zaskakująco kreatywny sposób – połączył pompkę z akwarium z e-papierosem. Ale rewolwer jest tylko dopełnieniem całego przebrania, które również wygląda genialnie.

Ace of Spades najpewniej nigdy nie wejdzie do sprzedaży. A szkoda, bo byłbym skłonny poświęcić część wypłaty za coś tak odjechanego.

Źródło: TheGamer