Crucible wycina 2 tryby rozgrywki

Crucible nie ma na rynku jeszcze dwóch tygodni, a już zaczęła się kastracja

Bardzo niedobrze dzieje się w grze Amazonu. Po średnim starcie i tragicznej tendencji spadkowej, przyszłość gry zawisła na włosku. Z jednej strony – może i dobrze, że twórcy szybko podejmują dość radykalne decyzje. Z drugiej – nie ma co ukrywać, że gra na ten moment się wykrwawia. Marnie to wróży na przyszłość.

 

Twórcy ogłosili właśnie, że znikną tryby Harvester Command oraz Alpha Hunters i pozostanie tylko Hearts of Hive (czyli ten, który możecie obejrzeć na powyższej rozgrywce). Studio zarzeka się, że tryby są wyłączane, gdyż nie bardzo się spodobały, za to Hive bardzo przypadł graczom do gustu. Prawda jest najpewniej taka, że w ten tryb grało po prostu najwięcej osób. Mając taką bazę graczy, nie trudno się dziwić, że zamykamy tryby aby zredukować czas oczekiwania na mecz:

crucible steamcharts june

Do tego tryb Harvester Command był ukryty pod „arcade”, co najpewniej też przyczyniało się do jego małej popularności. Ja osobiście spotkałem się z opinią że właśnie ten tryb jest najlepszy, więc jest to dość dziwna decyzja. Ale wystarczy wspomnieć, że Harvester był na 16 osób a Hearts jest na 8. W mojej recenzji na żywo sugerowałem, żeby Crucible wycofać, naprawić, poprawić i wydać jeszcze raz. Zobaczymy jak długo pociągnie jeszcze gra Amazonu.

Źródło: TheLoadout