Cutscenki w Borderlands 3 to podmienialne .mp4

Technologia nie wszędzie poszła naprzód. Podczas, gdy każde studio dba jak tylko może, aby nie ingerować w pliki gry, Gearbox używa najzwyklejszych plików .mp4

Które można bez najmniejszego problemu podmienić na jakikolwiek inny film. Znudziła Ci się Lilith albo inne postacie z gry? Memiczna armia już czeka na urozmaicenie gry. Nie mogło zabraknąć jedynego w swoim rodzaju Ricardo w tej roli:

Ktoś w Gearboxie pomyślał, że jak już gra działa słabo, to może nie będziemy dobijać wlekącej się gry renderowanymi scenkami i użyjemy gotowych filmików. O ile sam pomysł nie wydaje się być zły (no bo po co tracić cenną moc obliczeniową na takie scenki), to wykonanie jest dość amatorskie. Naprawdę, wrzucanie cutscenek w .mp4, ewentualnie w każdym, zwykłym formacie wideo nie jest stosowane od wielu lat.  A przynajmniej można zabezpieczyć takie pliki przed podmianą. Jak widać – zgodnie z zapowiedziami, dzięki ekskluzywności na Epic Games Store, otrzymujemy produkt bardziej dopracowany… Ale nie ma tego złego, przynajmniej jest potencjał na memy.

Źródło: gamesradar