Cyberpunk 2077 dostępny na premierę w GeForce Now

Świetna wiadomość dla każdego, kto ma sensowne łącze internetowe i nie chce wymieniać PC

Współpracy NVidii i CDProjekt Red ciąg dalszy. Dzięki zacieśnionej przyjaźni obu firm, CP2077 będzie dostępny na platformie GeForce Now już na premierę. I jest to bardzo dobra wiadomość. Każdy kto ma jakkolwiek sensowne łącze internetowe, będzie mógł sobie odpalić Cyberpunka 2077 w gamingowej chmurze zielonych. Jeżeli martwicie się, jak u Was będzie ona działać – to za darmo można sprawdzić sobie, jak będzie z opóźnieniami i ewentualnie skusić się na płatny wariant. Testowaliśmy to rozwiązanie w skrócie o tutaj.

Pakiet premium umożliwi nam uruchomienie grę na maksymalnych ustawieniach graficznych. Tak, wliczając RayTracing. Nie mając komputera wspierającego RT, a nawet lepiej – na jakimkolwiek komputerze – jesteśmy w stanie uruchomić tak zaawansowaną technikę i się nią cieszyć. Fakt, stream i kompresja danych na pewno nieco zbiją jakość, ale posiadacze starszych komputerów raczej nie będą narzekać. W sumie lepiej dać 25zł na 2-3 miesiące, niż wymieniać komputer za grube tysiące, aby poszła nam jedna gra.

Nie jest to pierwszy przykład silnej współpracy obu firm. Niedawno mogliście zdobyć karty graficzne RTX 2080Ti w edycji specjalnej Cyberpunka.

Źródło: DSOGaming