Dr Disrespect zawalczy jako wrestler? Po Fame MMA nic mnie nie zdziwi

Popularny streamer Dr Disrespect szykuje coś z gwiazdą wrestlingu o pseudonimie The Undertaker. Szykuje się walka w WWE?

World Wrestling Entertainment, czy w skrócie WWE to poważna rozrywkowa organizacja w stanach, która urządza teatralne szopki na ringu. Niemniej format ten cieszy się w USA ogromną popularnością (a swego czasu miał swoje 5 minut także w polskim mainstreamie). Coś jak nasze Fame MMA, tylko bardziej Fame, a mniej MMA.

Jeden z ostatnich streamów Dr Disrespecta został „zhakowany”. Za tym tajemniczym „atakiem” stał The Undertaker, jedna z gwiazd WWE. Dodzwonił się od do Doktora z wiadomością:

Naruszyłeś moją świętą ziemię. Nie mam cierpliwości do dwukrotnego. WWE to moja domena, moje podwórko. Twoje występki będą ukarane. Dr Disrespect – będziesz odpoczywał. W pokoju.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Świetnie wpasowuje się to w klimat całego WWE. „Dwukrotny” w wiadomości odnosi się do tego, że Dr Disrespect to dwukrotny mistrz świata w NBA Jam, jeszcze z lat dziewięćdziesiątych. Problem w tym, że The Undertaker zawiesił trykot na kołek i od 2018 roku już nie występował. Być może więc nie chodzi o żadną walkę, ale jakiś zupełnie nowy wspólny projekt. Na to musimy poczekać.

Oby tylko nie grali w WWE od 2K, bo ta gra to tragedia.

Dla tych, którzy z WWE nie są za pan brat, dodam tylko, że The Undertaker ma 203 cm wzrostu i wygląda o tak:

The Undertaker

Dr Disrespect konusem także nie jest, bo ma… również 203 cm wzrostu i dosyć muskularną sylwetkę. Jeżeli szykuje nam się freak-fight z udziałem popularnego streamera, to słupki oglądalności w USA może wyje… fiu ponad skalę.