Dragon Ball Z: Kakarot ma jeden dzień, a już pojawiają się prześmieszne mody. Zagraj CJ-em lub… gęsią

Scena moderska nie zawodzi także w przypadku Dragon Ball Z: Kakarot. W zaledwie kilka godzin od oficjalnej premiery pojawiają się pierwsze mody.

Jeżeli granie w Dragon Ball Z: Kakarot postaciami z Dragon Ball Z jest dla was zbyt mainstreamowe, to mamy świetne wiadomości. Nie musicie. Zaledwie kilka godzin potrzebowali moderzy to stworzenia nowych modeli postaci, którymi zastąpimy postać głównego bohatera nowego bijatyko-erpega.

Dużo pracy miał popularny moder Beatz, który zdążył już stworzyć i wrzucić do sieci mod, którego bohaterem jest znany z GTA: San Andreas CJ. Oh shit, here we go again.

 

Modyfikację możecie pobrać ze strony Kakarotmods. Twórca zaznaczył jednak, że to wciąż jest wczesna wersja, która wymaga kilku poprawek. Te prawdopodobnie nie pojawią się jednak od razu. Beatz zaznaczył bowiem, że już pracuje nad kolejnym modem. Tym razem głównym bohaterem zostanie… Kudłaty. Tak, ten od Scooby’ego.

Zresztą, możemy już rzucić okiem na wczesny etap prac:

Jeżeli te dwa mody to dla was za mało, pojawił się jeszcze inny. Nazwa „Goose” zdradza wszystko. Zamienia ona model postaci na… gęś z gry Untitled Googe Game, która stała się swoistym memem 2019 roku. Co prawda ta modyfikacja jest bardzo prosta, by nie powiedzieć prostacka (brak animacji), to zachęcamy co najmniej do obejrzenia wideo:

 

A jeżeli jednak wam się spodobało, to podrzucamy też link do gęsiego moda. Jeżeli walczące zwierzęta to wasz konik, to przy okazji zerknijcie na grę Fight of the Animals – ktoś dosłownie stworzył produkcję o walkach napakowanych zwierzaków.

Dragon Ball Z: Kakarot – oceny

Nowa gra w uniwersum popularnej mangi i anime zbiera raczej pozytywne noty. Na Metacritoc wersja PS4 ma w tym momencie 78% z ocen recenzentów i 88% od użytkowników. Przykładowe oceny mniej lub bardziej opiniotwórczych redakcji prezentują się następująco:

  • LADBible – 9/10
  • TheSixthAxis – 7/10
  • TrustedReviews – 3.5/5
  • Windows Central – 3.5/5
  • Włoski Eurogamer – 7/10
  • Gamestar – 77%
  • Hiszpański IGN – 7/10

Dragon Ball Z: Kakarot dostępne jest od piątku 17 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.