Dwie uwielbiane gry Star Wars trafią na Nintendo Switch

Switch sukcesywnie zwiększa swoją bibliotekę gier i to nie tylko najnowszymi tytułami. Na hybrydową konsolę trafiają teraz klasyki Star Wars

Podczas dość niespodziewanego Nintendo Direct, który odbył się wczoraj, ogłoszono że na konsolę Nintendo trafią dwa tytuły z uniwersum Star Wars. Będzie (a w zasadzie już jest) to jedna z najlepszych gier (zarówno w multi jak i single) z rycerzami Jedi w roli głównej – Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Drugą grą będzie również bardzo nostalgicznie wspominany Star Wars Episode 1: Racer. Jedi Academy już można nabyć ze sklepu Nintendo eShop, natomiast na Racer jeszcze trochę musimy poczekać. Ile dokładnie? Tego niestety nie wiadomo.

sw racer asdasd

Jedi Academy pojawił się w swojej pełnej odsłonie. Zarówno z kreatorem postaci, kampanią dla jednego gracza, jak i działającym multi do 16 osób. O Star Wars Racer niestety nie wiemy za wiele, jedynie tyle, że się pojawi. Nie są to pierwsze reedycje – wcześniej tytuły można było nabyć np. na rodzimym GoG. Wielu fanów powyższych gier czeka z utęsknieniem na ich porządne remake’i. Sam na pewno rzuciłbym się jak opętany na Jedi Academy odtworzony (i lekko dostosowany) na silniku Frostbite. A na Racera tym bardziej. Zresztą chyba była nawet jakaś petycja, żeby zremake’ować SW Racer.

Nie mniej – Jedi Academy można już pobrać ze sklepu eShop Nintendo w cenie 19,99$; na ogłoszenia odnośnie Star Wars Episode 1: Racer jeszcze czekamy. Jeżeli szukacie Switcha w dobrej cenie, możecie skorzystać z naszego agregatora ofert Amazon, który znajdziecie w prawym górnym rogu tej strony.

Źródło: Polygon