Fast & Furious Crossroads gameplay trailer – co ja właśnie obejrzałem?

Tego nie da się w prosty sposób opisać – trzeba to po prostu zobaczyć

Od pierwszej prezentacji na The Game Awards, która zdecydowanie zgarnęła nagrodę „największego cringe’u eventu” minęło już trochę czasu i wszyscy zdążyli o tym potworku zapomnieć. Kilka dni temu, dość niezauważony, ukazał się jednak gameplay trailer Fast & Furious i… o matko, jakie to jest złe. Tak złe że aż dobre. Obejrzyjcie sami

 

Już sam fakt przerabiania serii filmów (która jest dojona bardziej niż Pokemony, Star Wars i Transformers razem wzięte) jest sam w sobie dość poroniony, to jeszcze dostajemy TO. Co to w ogóle ma być – ścigamy jakiegoś uciekiniera, którego musimy zniszczyć w serii Quick Time Eventów. Czy ja patrzę na grę z 2020 czy 2002 roku? Do tego niekończący się komentarz w tle, wstawki Diesla… To będzie piękny gniot.

To zdecydowanie kandydat na jedną z najgorszych gier wszech czasów. Gra swoją formą może miała by sens na urządzenia mobilne, ale zdecydowanie nie pasuje do dużych platform. Nawet nie wrzuciłbym jej na Switcha. Niemniej – Fast & Furious Crossroads pojawi się 7 sierpnia 2020 roku.

Oficjalna strona gry