Fight of Animals – ktoś wziął „napakowane” zwierzęta z memów i zrobił z nich grę

Studio Digital Crafter wypuściło trailer oraz ogłosiło datę premiery swojej kolejnej bijatyki – Fight of Animals.

Jeżeli ktoś nie kojarzy Digital Crafter, to jest to studio odpowiedzialne za bijatykę „Fight of Gods”, o której swojego czasu było dość głośno. Tym razem twórcy postanowili wziąć na warsztat zwierzęta z memów, gdzie zwierzęta te uchwycone w dość specyficznych pozach, wyglądały wyjątkowo napakowane. Same zdjęcia i przeróbki były dość śmieszne, ale ze względu na niską lotność, szybko umarły. Jeżeli nie wiecie o jakie memy chodzi, to poniżej wrzucam kilka z nich. Ogólnie napakowanym zwierzętom poświęcony jest cały wątek na Reddicie, który definitywnie zainspirował twórców.

Gra może trochę spóźniona, bo te memy już dawno wyginęły, ale doceniam wysiłek. Twórcy nawet nie starają się do swojego dzieła podchodzić na poważnie. Reklamują grę, jako super łatwą, do której wymagane są tylko 4 przyciski. Stronę Steam okrasza masa dziwacznych filmików z gameplaya i równie zwariowanych screenshotów. Warto dodać, że będzie nawet online multiplayer! Ale raczej nie ma co oczekiwać po tej grze jakości jak w Dragon Ball FighterZ. Na pewno ten tytuł zawita na kilka let’s playów i chyba historia tej gry na tym się skończy.

 

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w walce napakowanymi zwierzętami, to Fight of Animals premierę będzie miał już 19 grudnia na Steamie.