For Honor dostaje crossover z Prince of Persia

Bardzo ciekawy i świetnie wyglądający event pojawia się w najgorszym, możliwym dla niego momencie.

For Honor, dość niespodziewanie dostaje świetny crossover event z Prince of Persia o nazwie „Blades of Persia”. Jak czytamy na stronie i widzimy na trailerze, do gry trafi tematyczna mapa, przedmioty, skiny oraz bronie. Do tego będziemy mierzyć się z przeciwnikami, znanymi z klasycznej trylogii Piasków Czasu. Wszystko to prezentuje się naprawdę ładnie, tylko jest w tym wszystkim mały problem. Bo w Ubisofcie chyba nie ma nikogo, kto analizuje to, co się dzieje dookoła

 

Serio, nikt nie pomyślał „ej, teraz wszyscy grają w CoDa, to może puśćmy ten event za dwa tygodnie albo miesiąc?”. Nie, dajmy teraz gdy ponad 6mln graczy wali drzwiami i oknami do Warzone i nikogo nie obchodzą inne gry. Wiem, że nieco wyolbrzymiam, ale na pewno inne tytuły online’owe będą jakiś czas miały mniejszą ilość graczy. Ehh, chyba nigdy For Honor nie dostanie takiego traktowania, na jakie zasłużył… Szkoda mi tej gry.

blades of persia warrior within

Blades of Persia zaczyna się dziś i będzie podzielony na dwie części. Druga rusza 19 marca i będzie skupiać się na Warrior Within (przynajmniej wg zapowiedzi). Event trwa do 2 kwietnia.