Ghost of Tsushima otrzyma tryb kooperacyjny o nazwie Legends

Wyjątkowo ciepło przyjęta przez graczy Ghost of Tsushima otrzyma kompletnie nowy tryb. I jak tu nie kochać Sucker Punch?

Jeszcze pady nie ostygły po uwalnianiu japońskich scenerii od najazdu Mongołów, a Sucker Punch serwuje nam dodatek, który zapowiada się równie dobrze, co sama gra. A dla fanów lootowania nawet lepiej. Sony właśnie ujawniło na swoim blogu Ghost of Tsushima: Legends – niesamodzielny dodatek, który umożliwi nam kooperacyjną walkę z potworami z japońskiego folkloru.

 

Pierwsze skojarzenie – Nioh. Sam Nioh wzorowany jest jako całość na japońskim folklorze, więc nie ma się co dziwić, że gry są podobne. Ale brakowało japońskim nie-soulsom dobrego trybu kooperacji. Miałem przez chwilę obawy, że tryb pójdzie w stronę bardziej arcade (jak np. Warhammer Vermintide), ale z krótkich przebitek da się wywnioskować, że niemal na pewno tak nie będzie. Podstawowa wersja gry oraz abonament PS+ będzie wymagany do rozgrywki. Nowy tryb ma trafić już jesienią, niestety nie podano przybliżonej daty.

Źródło: PlayStation