Graj w World of Tanks i zgarnij za darmo kosmiczną strategię

Wargaming przyszykował niezłą promocję i warto z niej skorzystać. Szczególnie że wartość gry to około 100zł, razem z DLC

Często na naszym Facebooku możecie zobaczyć na żywo nasze zmagania w World of Tanks, więc o promocjach w tej grze będziemy czasem informować. Tym razem do zgarnięcia Master of Orion – gra od Wargaming z gatunku strategii, znanego również pod nazwą 4X (od explore, expand, exploit, exterminate). I nawiązując do samego gatunku 4X, nazwano tak kolejne kroki progresu w wydarzeniu. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? W zasadzie wystarczy zagrać w World of Tanks i już.

MoO WoT event 2

Master of Orion to gra z (niestety) przymierającego już gatunku, który swoich przedstawicieli miał całą masę. Od Galactic Civilizations przez Europa Universlis aż po serię Civilization. W evencie zdobywamy jednak wersję tylko single-player. Trochę szkoda, ale darowanemu koniowi… Sama gra na stronie Steam zbiera bardzo pozytywne recenzje, na Metacritic ma jakieś 7/10, więc chyba warto. Za rozegranie większej ilości bitew i spełnienie dodatkowych warunków, wygrać można emblematy, skórki i masę innych gratów do swoich czołgów. Event trwa od 9 do 23 kwietnia.

Strona wydarzenia na World of Tanks