Jak znaleźć tradera w Valheim? Z pomocą przychodzi interaktywna mapa

Jeżeli nie powiodło Wam się losowanie mapy, albo po prostu macie dość uganiania się za traderem – można sobie nieco pomóc

Valheim radzi sobie fantastycznie. Chyba nikt nie spodziewał się aż takiego hitu w gatunku survival, szczególnie że najświeższy to on nie jest (jest starszy od Battle Royale). Niestety, Valheim bywa też irytujący oraz pechowy i sami jesteśmy tego najlepszym przykładem. Wszystko zależy bowiem od tego, jak wylosuje nam mapę. Nasza ekipa z Powiatu Szczytno (nasz serwer) już się zbiera do walki z czwartym bossem, jednak nadal nie udało nam się znaleźć handlowca. Mimo tego, że odkryliśmy już naprawdę spory kawał lądu. Czy jest więc sposób na znalezienie handlowca w Valheim? Okazuje się, że tak.

valheim trader

Na szczęście społeczność nie zostawia potrzebujących graczy bez pomocy. Użytkownik Reddita wd40bomber7 stworzył interaktywną mapę, która odsłania wszystkie kluczowe lokacje na mapie. W tym wspomnianego handlowca. Wystarczy skopiować seed swojej mapy do generatora i odczekać chwilę. Jeżeli nie chcecie sobie zbytnio psuć zabawy, możecie po lewej pozaznaczać rzeczy, których nie chcecie widzieć. Czyli jeżeli chcecie wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy Wam merchant, to można nawet ukryć teren. Link do mapy znajdziecie tutaj.

A nasze zmagania możecie oglądać na żywo na naszym kanale Twitch

Post na reddicie