Kiedy pojawi się nowa mapa w Genshin Impact?

Twórcy postanowili podzielić się pierwszą roadmapą. Na szczęście, nie będziemy czekać miesiącami na nową zawartość – w tym krainę o nazwie Dragonspine

Genshin Impact, czyli jedno z największych zaskoczeń roku, nie schodzi z ust graczy i portali. U nas jest nie inaczej i możecie np. przeczytać obszerną recenzję oraz krótki materiał o tym, czym ta gra właściwie jest. Obecnie, w Genshin Impact dostępne są jedynie dwie krainy całego świata gry Teyvat – Mondstadt oraz Liyue. Wiele osób zadawało sobie pytanie – kiedy pojawi się kolejna kraina? Właśnie się tego dowiedzieliśmy.

Na chińskim kanale Bilibili (taki chiński Twitter) oraz japońskim kanale twitterowym Genshin Impact pojawiła się oficjalna, skrócona roadmapa. Prezentuje się ona następująco:

  • 11 listopada – ver. 1.1: event The Star Which Never Returned;
  • 23 grudnia – ver 1.2: dodanie strefy Dragonspine oraz kolejne eventy (nie przybliżono jakie);
  • luty 2021 – ver 1.3: event Sea Light Festival

Aktualizacja trafia na serwery globalne – dla wszystkich tego samego dnia. Twórcy jednocześnie celują w dodawanie zawartości co 6 tygodni. Wkrótce ujrzymy zatem nowe wydarzenie (szkoda że nic na Halloween, chociaż mniejszy event może będzie) a w grudniu otrzymamy nową krainę. Chyba że twórcy mieli coś innego na myśli, pisząc „Dragon Spine area”, ale to mało prawdopodobne.

Jeżeli chcecie obejrzeć nasze zmagania z Genshin Impact, zapraszamy na nasz kanał Twitch