Księżycowy rok rusza w World of Tanks i World of Tanks: Blitz

Nowy rok, nowy czołgowy maraton na premkę VIII tieru. Od 12 lutego w World of Tanks PC mamy szansę zdobyć chiński czołg średni 122 TM z unikatowym stylem 2D. W wersji mobilnej (Blitz) event już trwa.

Wyzwanie nie różni się od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni – 10 morderczych etapów które możemy ukończyć zarówno nabijając odpowiednio dużo bazowego XPa, jak i wykonując specyficzne zadania. 10 etapów, 10 dni – łatwo nie będzie. Jak zwykle również każdy pokonany etap da nam 10% zniżki przy ewentualnym zakupie pojazdu za żywą gotówkę. Pełną informację co, gdzie i dlaczego znajdziecie TUTAJ.

Czy warto? Jak mawiał klasyk – czasami tak. A czasami nie. Zależy. Sam czołg z tego co zdążyłem się zorientować jest dość sytuacyjny. Ok, mobilność, nie najgorszy pancerz i naprawdę przyjemne, celne działo… które ładuje ~14 sekund, więc raczej DPMem tyłka nikomu nie urwie. Niemniej to i tak chyba będzie najlepszy chiński „med”, chyba że ktoś ma w garażu Type59.

Możemy również zakupić do owego czołgu specjalny styl 3D. Dla mnie jest za cukierkowy, ale pewnie części osób się spodoba.

Jeśli nie interesuje nas czołgeł to i tak warto zagrać – każdy etap daje nam jakieś nagrody. Możemy więc zdobyć troszkę sreberka, kilka dni premium czy wyposażenie.
Daty trwania eventu dla przypomnienia:

Wyzwanie księżycowe

12 lutego, 2021, 09:00 CET do 22 lutego, 2021, 09:00 CET (UTC+1)

Widzimy się na polu bitwy!