Lubisz Sekiro: Shadows Die Twice, ale już ci się znudził? Jest mod LOSUJĄCY wrogów i przedmioty

Znasz Sekiro na pamięć? To patrz teraz! Ściągasz moda i rodzaj oraz umiejscowienie przeciwników, jak i przedmiotów jest losowy. Jak w roguelike!

Jesteśmy fanami Sekiro: Shadows Die Twice. Gra była trudna. Ale – podobnie jak inne gry From Software – można było nauczyć jej się na pamięć. Sam większość bossów przeszedłem po prostu masterując jedną i tę samą kombinację ruchów oraz ciosów. Wiedziałem też doskonale, co czeka mnie za rogiem. Bo kilka minut wcześniej to coś mnie zabiło.

Jeżeli uważacie, że to, co opisuje, to zbyt duże ułatwienia tej gry, to przedstawiam wam Sekiro Randomizer.

Mały mod umożliwia losowanie zarówno wrogów, jak i przedmiotów. Pełne okno programu, wraz z jego funkcjami, możecie zobaczyć o tu:

Sekiro Randomizer

 

Jak widzicie, możemy wybrać, czy losowi mają być bossowie, minibossowie, czy też np. podstawowi przeciwnicy. Oprócz tego mamy możliwość zmienić położenie przedmiotów, przy czym odrębnie możemy sterować „losowością” przedmiotów kluczowych. Mamy więc możliwość przypisania ich tylko do kluczowych lokacji, albo sprawić, że wypadną z jakiegoś podrzędnego przeciwnika w zupełnie nieciekawej lokacji.

Sekiro Randomizer – pobieranie

Brzmi nieźle, prawda? Sekiro Randomizer dostępny jest w bazie modów serwisu NexusMods – kliknijcie tu, by się tam dostać.

Fanom Sekiro polecamy też czekanie na NiOh 2. Jeżeli nie wiecie jeszcze co to jest, to odsyłam do ostatniego fabularnego zwiastuna.