Path of Exile 2 niestety opóźnione – z wiadomych powodów

Szalejąca globalnie pandemia nie oszczędza także branży gier komputerowych. Grinding Gear Game niestety również oberwało, przez co na Path of Exile 2 poczekamy trochę dłużej niż było planowane.

Pierwotny plan był dość optymistyczny – beta startująca pod koniec roku, a być może i port na Mac OSa. Tymczasem dzisiaj, w oficjalnym oświadczeniu dostępnym TUTAJ studio potwierdziło, że nie ma absolutnie żadnych szans na zrealizowanie tego planu. Głównym priorytetem, co zrozumiałe, jest utrzymanie ciągłości kolejnych lig. Ze względu na pandemię cały misterny plan poszedł w pizdu. Nowa przewidywana data premiery nie została jeszcze podana.

Poe 2 gameplay

Szczerze mówiąc ani trochę mnie to nie dziwi. Problem pracy zdalnej dotknął właściwie wszystkich. Niemniej jest mi niezwykle smutno, że na naprawdę ciekawe zmiany będziemy czekać tak długo. Zmiany w systemie skill-gemów prezentują się mega ciekawie, do tego grafika wygląda zdecydowanie lepiej. Przedsmak nowej grafy znajdziemy chociażby w pierwszy akcie obecnego PoE.

Cóż, pozostaje tylko zapuszczenie sobie „Piano Mana” i dalsze czekanie z członkiem w ręce na Path of Exile 2 w 2021 roku. <smutnażaba.jpg>

smutna żaba