Pierwszy sezon Call of Duty: Cold War i nowa mapa w Warzone

Żadnych kolejnych opóźnień – fani CoD’a wreszcie będą mogli rozpocząć zmagania rankingowe.

Początkowo, sezon pierwszy w Call of Duty: Black Ops Cold War był planowany na początek grudnia. Potem zdecydowano o przesunięciu na 10 grudnia, a obecnie jest to 16 grudnia. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem ta data jest ostateczna. A to za sprawą obszernego ogłoszenia na stronie Call of Duty. I trzeba przyznać też jedno – Treyarch naprawdę sypnął masą zawartości.

black ops cold war tunner

Do trybu multiplayer BOPS trafią nowi operatorzy, mapy oraz tryb 2v2 oraz 6v6. W grze pojawią się też lubiane mapki z poprzednich części (np. mapa Raid 6 vs 6). Pojawi się też nowy tryb zombie, wyzwania i masa zestawów broni do odblokowania. Darmowy tryb Warzone też otrzyma ogromny update. Największą nowością jest oczywiście nowa mapa. Zmieniony ma być też Gułag, jednak nie podano tutaj szczegółów. Do Warzone trafią operatorzy z Cold War oraz ponad 30 nowych broni, które pojawiły się w ostatnim Black Ops. Jest czym się bawić.

Sezon pierwszy Call of Duty: Black Ops Cold War startuje 16 grudnia. Lepiej przygotować sobie na niego sporo wolnego miejsca na dysku.

Źródło: CallofDuty

Szukasz prezentu? Sprawdź smartfony Motorola:

Motorola Moto G9 Plus

Motorola Moto G9 Play

Motorola Moto E7 Plus