Porównanie Cyberpunk 2077 na PC i PlayStation 4 Pro ukazuje… przepaść

Cyberpunk 2077 na PC wygląda ZDECYDOWANIE lepiej, od wersji na PS4 Pro. I wcale nie trzeba być fanem pecetów, by to zauważyć.

Miesiąc życia premierą Cyberpunk 2077 i sezon na wszelkie wycieki uznaję za otwarty. W sieci już roi się od różnych porównań, a z wielu miejsc wyciekają nieautoryzowane leaki. Coraz więcej będzie też takich materiałów, które porównywać będą wszelkie możliwe wersje Cyberpunk 2077. Bo gra, mimo widocznego downgrade’u, wciąż prezentuje się nieźle, ma ray tracing i ostatecznie ukaże się na PC i aż ośmiu wersjach czterech konsol dwóch generacji (ależ to skomplikowane…).

Jeden z takich materiałów, ukazujący różnice w wersjach PC i PS4 (rzekomo Pro), znajdziecie poniżej. Tak, z niej też wyjęty jest screen, który widzicie w nagłówku – nie jest to jakaś manipulacja, a widok w lustrze, jaki napotkamy w grze. Wideo znajduje się na youtubowym kanale o nazwie Cycu1.

Główne różnice pomiędzy Cyberpunk 2077 na PC i PS4 Pro? Przede wszystkim rozdzielczość tekstur. Na konsoli cały obraz wydaje się wręcz… zamazany. Wszystko przykrywają też dziwne filtry, które odwracają nieco uwagę od nieostrych krawędzi i „plamiastych” tekstur.

Posiadacze mocnych pecetów mogą więc zacierać już ręce. A ci, którzy mają słabsze pecety… cóż, istnieje szansa, że u nich gra będzie wyglądać jeszcze gorzej, niż w wersji konsolowej.

Szukasz prezentu? Sprawdź smartfony Motorola:

Motorola Moto G9 Plus

Motorola Moto G9 Play

Motorola Moto E7 Plus