Pragmata – Capcom rejestruje nową nazwę w Europie

Nie od dziś wiemy, że Capcom pracuje nad jakimś niezpowiedzianym projektem. Czyżbyśmy poznali jego tytuł, „Pragmata”?

To nie będzie długi news, bo wszystko, co mamy do przekazania, to wpis w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Wpis ten rejestruje nazwę „Pragmata” na terenie całej Unii. Prawdopodobnie podobny wpis pojawi się lub już się pojawi niedługo także w Ameryce Północnej. Gra w Azji i tak najpewniej będzie miała inny tytuł, więc nie będziemy się dziwić, jeżeli w Japonii Capcom się tym tak nie przejmie.

Plotki o pojawieniu się nowej gry Capcom słyszeliśmy już w zeszłym miesiącu. Wtedy użytkownik o nicku AestheticGamer informował na Twitterze w serii wpisów, że Japończycy nad czymś pracują.

 

Niewykluczone, że chodzi właśnie o tajemniczy tytuł „Pragmata”. Na oficjalną zapowiedź Capcom będziemy musieli jednak poczekać. Jak długo? Tego nie wiemy.

Ostrzegałem, że wiele informacji nie ma, ale jak gdzieś usłyszycie nazwę Pragmata, to już wiecie, z czym ją łączyć. Prawdopodobnie z grą na kolejną generację konsol. A przy okazji – PlayStation 5 ma małe problemy, słyszeliście? Pisaliśmy o tym ostatnio.