Prince of Persia: Sands of Time Remake już bez daty premiery

No to teraz pozostaje tylko pytanie – kiedy i czy w ogóle ta gra ujrzy światło dzienne?

Czyżby Ubisoft posłuchał naszej sugestii? We wpisie, który popełniliśmy po pierwszej prezentacji Prince of Persia: Sands of Time Remake, zasugerowaliśmy, że Ubisoft ma jeszcze czas, aby nie wydać tej gry. Najwyraźniej ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy i stwierdził, że z taką franczyzą się nie igra. Albo robimy dobrze, albo wcale… przynajmniej mam nadzieję, że ktoś tak pomyślał.

Krytyka nadchodzącego Remake’u była ogromna i słuszna. Ubi raczej się domyślił, że po taniości i na szybko się nie da. Zdecydowano więc o kolejnym przesunięciu premiery Prince of Persia: Sands of Time Remake, tym razem na czas nieokreślony. Zespół w ogłoszeniu (które widzicie powyżej) nie podał nawet przybliżonej daty premiery. Nie wiadomo zatem praktycznie nic. Wszystko rozbija się od skali poprawek. Jeżeli zaczęli robić grę od nowa… no to sobie z rok poczekamy jeszcze w najlepszym wypadku.

pop remake fs comp
Dla przypomnienia – po lewej screen z Forgotten Sands z 2010 roku, po prawej „remake”

Chyba że Ubi naprawdę posłuchał naszej sugestii i całkowicie anuluje projekt. Takie sytuacje już się w przeszłości nie raz zdarzały.