Promocyjny pad do Xbox Series X|S od KFC to najbrzydszy kontroler, którego pragnę

Jeżeli wyobrażacie sobie pad do Xboksa, na którym nadrukowane są kubełki KFC i panierowane kurczaki, to tak, zgadliście. Takie rzeczy tylko w Wielkiej Brytanii

A szkoda, bo dosłownie wzbiera we mnie posiadanie takiego kontrolera. Jest unikatowy i tak brzydki, że aż zabawny. Ale pora żebyście sami go zobaczyli:

Niestety, jakość materiałów promocyjnych nie jest genialna, ale z miejsca widać, że ten pad do Xbox Series X|S to nie przelewki, a co najwyżej… wielkie dolewki. Au.

Są na nim kubełki, są kurczaki, jest Colonel Sanders i najbardziej cringe’owe hasło – „Finger Clickin’ Good”. Bo wiecie, w oryginale zamiast „clickin'” jest „lickin'”. Nie wiem, czy to oznacza, że tego pada nie można oblizywać, ale robiłbym to często.

NIESTETY. Pad jest do wygrania jedynie w UK i to za zajęcie drugiego miejsca w konkursie zorganizowanym we współpracy KFC i Xboksa. Nagroda główna to nowa konsola, ale tę przecież można kupić wszędzie. Taki pad będzie niedługo wart fortunę. Mamy jakichś znajomych na Wyspach?