Red Dead Redemption 2 trafi do Xbox Game Pass

Posiadacze konsol naprawdę nie mogą narzekać ostatnimi czasy. Przynajmniej ci posiadający płatne subskrypcje

Podczas gdy większość kuli ziemskiej zmaga się i cierpi z powodu pandemii, gracze mają jeden z lepszych okresów ostatnich lat. Gry schodzą jak świeże bułeczki i wielu wydawców, którzy przesunęli premiery z wiosny na jesień/zimę, pluje sobie teraz w brodę. Pandemia dla branży gamingowej jest niesamowicie lukratywnym czasem i gracze tylko na tym korzystają. Mamy masę przecen, darmowych gier i nie tylko.  Ale szczególnie hojni są ostatnio producenci konsol.

RDRII scrsht

Zarówno w planie PS+ jak i Xbox Game Pass pojawiają się rewelacyjne gry. Sony zaserwowało jednego ze swoich killerów, czyli Uncharted 4, na co Microsoft odpowiedział Red Dead Redemption 2. Współpraca Rockstara i Microsoftu jest zresztą często widoczna, gdyż gry tego pierwszego często są ukazywane w materiałach promocyjnych drugiego. Np. jak super RDR2 wygląda na Xboxie One X.

PS+ april 2020

Nic, tylko się cieszyć. Red Dead Redemption 2 trafi na Game Pass w następnym miesiącu, zastępując na tym miejscu GTA V. Niestety, posiadacze planów tylko na PC nie będą mogli skorzystać z tej oferty.

Źródło: Xbox