Ruszyła letnia wyprzedaż Steam 2019

Tradycji stało się zadość i również w 2019 pod koniec czerwca rusza jedna z najlepszych promocji dla graczy. Tym razem Steam przygotował również dodatkowy event.

Podczas gdy branża growa przeżywa w lato sezon ogórkowy, Steam organizuje w tym okresie coroczne wyprzedaże, które stały się już swoistą tradycją. Przeceny jak zwykle sięgają nawet ponad 80%. W tym roku naprawdę warto zajrzeć na sklep Steam, gdyż można wyrwać takie smaczki, jak Assasin’s Creed Odyssey za 50% ceny, najnowszy Devil May Cry V z 34% zniżką oraz masę innych, mniej lub bardziej przecenionych nie tylko pojedynczych tytułów, ale całych serii gier.

Ale to nie wszystko. W tym roku Steam przygotował event, pod nazwą „Steam Grand Prix”. Polega ona na dołączeniu do jednej z 5 zwierzęcych frakcji i wypełnianiu wyznaczonych zadań w darmowych grach (World of Warships, Team Fortress 2, itp.). Wygrana frakcja zdobywa punkty. Losowi gracze z 3 zwycięskich frakcji wygrywają (a jakże) darmowe gry z listy życzeń. Jest zatem o co walczyć.

Steam Summer Sale 2019 potrwa od 25 czerwca do 7 lipca i możecie znaleźć ją pod tym linkiem.