Soviet Jump Game – Mario, Battle Royale i… komunizm za darmo w Steam Early Access

Soviet Jump Game to ciekawe podejście do gatunku Battle Royale. Tym razem w wersji platformowej, z klasykami pokroju Pac-Mana, Tetrisa, Mario i autorytarnej władzy w tle.

Produkcja studia Fantastic Passion to wariacja na temat Super Mario Bros, zamknięta w formule Battle Royale. Ta świetne wpasowuje się w klimat Związku Radzieckiego w czasach stalinizmu. Oto bowiem przodownicy pracy mierzą się ze sobą na kolorowych, acz śmiertelnie niebezpiecznych arenach. W walce o chwałę, kartki i przydział lepszego mieszkania. Niech żyje partia! Niech umierają pozostali towarzysze.

Całe to szaleństwo możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie:

 

Soviet Jump Game trafiło już na Steam w formie wczesnego dostępu. Gra dostępna jest w tym momencie do wypróbowania całkowicie za darmo. W ramach testów będziecie mogli zagrać w walce 50 graczy na planszach wypełnionych różnymi znajdźkami i przeszkadzajkami.

W tym momencie gra zbiera jednak mieszane oceny. Najbardziej przeszkadzają serwery, które świecą pustkami. Gra jednak pojawiła się na Steam dopiero przed kilkoma dniami. Inne poważne zarzuty dotyczą lagów w sterowaniu, a to wybaczyć znacznie trudniej. Nie mówimy jednak o finalnej wersji wysokobudżetowej gry – Soviet Jump Game to darmowa gra w Early Access. Jest więc bardziej, niż prawdopodobne, że największe błędy zostaną wkrótce poprawione.

Swoją drogą, powyższy koncept gry aż prosi się o realizację na Nintendo Switch.