Stadia wkrótce dostanie 5 nowych gier z czego 3 na wyłączność

Nie oczekujcie niczego, to się nie rozczarujecie. Chociaż znając Stadię – wszystko jest możliwe

Na blogu Stadii właśnie ogłoszono, że pojawi się 5 nowych gier na platformę. Z czego 3 z nich to czasowe exclusive’y a 2 to starsze gry. Portowane tytuły, to Serious Sam Collection oraz Panzer Dragoon: Remake. Także znowu tytuły kilkuletnie i nic nowego. Ale exclusive’y rozczarowują jeszcze bardziej. Poniżej wspomniane 3 tytuły wraz z trailerami.

Lost Words: Beyond the Page

 

Platformówko-przygodówka, gdzie podejmujemy interakcję ze słowami, aby rozwiązywać łamigłówki. Ten tytuł był chyba wykupiony w stylu Epica. Wcześniej był już prezentowany, ale nie przypominam sobie, aby miał być na wyłączność na Stadię.

Stacks on Stacks (on Stacks)

 

Budowanie wieży w 3D. Trzeba coś więcej pisać?

Spitlings.

 

Chaotyczny arcade-battler przeznaczony do grania w multi.

Najpierw się z ciebie śmieją, potem się z ciebie śmieją, a na końcu najpewniej też będą się śmiać

Dokładnie tak jak prorokowałem, exclusive’y na Stadię bardziej przypominają darmowe tytuły na telefony (albo wyjęte żywcem z Apple Arcade), niż pełnoprawne gry. Gryzie się to z reklamowaniem Stadii, jako wszechpotężnej maszyny, która zagwarantuje 4k60FPS i jest przeznaczona dla hardkorowych graczy. Na ten moment cały projekt idzie dokładnie tak, jak przepowiadaliśmy. Porównując projekt grania w chmurze Googla do chociażby GeForce Now, można odnieść wrażenie, że największy technologiczny gracz na świecie po prostu robi sobie z nas jajca. Niczego już się nie spodziewam w temacie Stadii…

Aha, kiedy pojawią się wspomniane gry? No coż… „coming soon” albo „spring 2020″…

 

Źródło: Gematsu, Google