Streamer wpada w szał i banuje widza, który użył innej emotki, niż ta o którą prosił…

Streamer Hypergraphia chyba troszkę przesadził w swojej reakcji na ewidentnie trollującego widza.

Dość mały streamer Hypergraphia, odnosi się do swoich widzów jako „Team Bacon”. Poprosił zatem swoją audiencję o spam emotkami bekonu, które można zdobyć u wspomnianego streamera na kanale. Jeden z widzów był jednak dość niesforny i spamował kompletnie inną emotką. Doprowadziło to do dość niespodziewanej reakcji streamera, który nawyzywał widza, nazwał „pierd**onym nietaktowcem”, potem powrzucał mu na Twitterze i na koniec go zbanował. Oczywiście ktoś już zdążył ową sytuację sclipować. Poniżej możecie zobaczyć clipa z tego dość osobliwego zdarzenia.

I udokumentowane tweety

twitch-streamer-rages-bans

Wygląda na to, że to nie pierwsza utarczka streamera z tym widzem. Na Twitterze Hypergraphia chyba całkowicie odpłynął i zarzucał widzowi o nicku VaultDweller79, że nasyłał na niego ludzi ze swoich social mediów, aby go atakowali. Nie chcemy opowiadać się za którąś ze stron, ale wszystko wskazuje na to, że hyper albo nieco odpłynął, albo wpada w paranoję. Bo wiadomo, że widzom nie do końca spodobała się taka reakcja i teraz Hypergraphia zrzuca wszystkie swoje niepowodzenia na gościa, który jak twierdzi wyszedł z jego streamu zaraz po tym jak wybuchł.

Nawet jeżeli streamer miał z tą osobą na pieńku, to zdecydowanie nie powinien tak się zachowywać na żywo. Wiele wskazuje jednak na to, że cała akcja mogła być ustawiona. Po pierwsze – wstydliwy klip wisi na kanale samego Hypera. Po drugie – zbanowany VaultDweller był subskrybentem Hypergraphii przez aż 7 miesięcy. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę rozmiar kanału Hypera. Jeżeli rzeczywiście tak było, to ta akcja może i przyniesie mu to 40 sekund sławy, ale na pewno nie takiej, jakiej się spodziewa.

Źródło: dexerto.com