Tak, ktoś wpadł na pomysł i stworzył kostki do DnD z fasolek Heinz

Naprawdę, strach się bać, dlaczego ktoś wymyślił coś takiego a tym bardziej, dlaczego postanowił to stworzyć…

Gry bez prądu rosną ostatnio w siłę. Ich popularność napędzają najróżniejsze show (jak np. Critical Role), streamerzy oraz chęć socjalizowania się. Przodują tutaj papierowe RPG, w szczególności znane wszystkim Dungeons and Dragons. Kostki do tej gry są tak charakterystyczne, że stały się elementem „kultury nerdowskiej” i znakiem rozpoznawczym papierowych eRPeGów. Zestawy customizowanych kostek są też świetnym prezentem… chyba że ktoś posunie się lekko za daleko.

heinz beans coffin dnd dice 3

I tak właśnie zachował się The Dice Buffet – „rzemieślnicy” kostek z żywicy do DD’ków, którzy inspirują się najróżniejszymi rzeczami – alkoholem, ozdobnymi kamieniami, czy jedzeniem. I chyba lekko popłynęli, gdyż stworzyli kostki do gry z fasolek Heinz. I jest to najobrzydliwsza rzecz, jaką możecie kupić do swojego zestawu Dungeons and Dragons. Bo nie dość, że kostki wyglądają, jakby zostały właśnie zwrócone, to jeszcze możecie zamówić opakowanie w kształcie trumny. Oczywiście z puszkowanych fasolek Heinz.

heinz beans coffin dnd dice

I nawet mimo tego, że to nie jest sos a żywica, to sprawia wrażenie bardzo… świeżego sosu. Same fasolki też są suszone, inaczej by się zepsuły. Taki zestaw na pewno znajdzie nabywców, jednak należy pamiętać, że służą one jedynie walorom kolekcjonerskim. Przez to, że w środku znajdują się nieregularne rzeczy, raczej nie nadają się do grania. No chyba że jako kostki GM’a, który coś często wyrzuca 20-stki 😉

Więcej abominacji od tej ekipy możecie zobaczyć na twitterze The Dice Buffet