Test Drive Unlimited 3 nadchodzi. Odpowiada za nie studio, które na koncie nie ma najlepszych gier

Test Drive Unlimited 3 to marzenie wielu fanów wyścigówek, którym Forza Horizon już się znudziła. Mamy jednak i dobre i złe wiadomości.

Dobra jest oczywiście taka, że mamy oficjalne potwierdzenie, że Test Drive Unlimited 3 nadciąga. Nad grą już siedzi odpowiedni zespół i dłubie, by wszystko było na swoim miejscu. Cieszę się bardzo, wszak pierwsze TDU to jedna z moich ulubionych gier w ogóle. Nad „dwójką” spuszczę kurtynę milczenia.

To dobrą wiadomość mamy już za sobą, pora na złą.

Otóż za Test Drive Unlimited zabiera się zespół Kylotonn. Coś świta? To team odpowiedzialny za takie produkcje, jak Bet On Soldier, Cocoto Festival, a z wyścigówek to 4 odsłony WRC (5-8) oraz FIA European Truck Racing Championship. Czymkolwiek to jest. Nic więc dziwnego, że TDU3 zapowiadane jest jako „najambitniejsze dzieło studia”. Przynajmniej pewnie jest jedno – gorzej, niż w przypadku TDU2 nie będzie.

Chyba.

Test Drive Unlimited 3 – co wiemy?

Pierwsza wiadomość o trzeciej odsłonie gry wyścigowej pojawiła się za pośrednictwem GamesBeat. Zdradził ją Benoit Clerc z Nacon (dystrybutor), ale to ma drugorzędne znaczenie. O samej produkcji nie znamy żadnego szczegółu. Według jednego z przecieków na Reddicie, Test Drive Unlimited 3 ma nas przenieść na tereny Republiki Południowej Afryki. Nie zabraknie więc słońca, klifów i oceanu. O ile to się sprawdzi.

Z pewnych rzeczy – nadchodzi remake Trackmanii Nations.