The Offspring zagra w World of Tanks

I nie, nie chodzi o to, że będą grać w grę, tylko wykonają w niej koncert. Na zwieńczenie corocznego WG Fest, Wargaming oraz najpopularniejsza ekipa grająca Californian Punk przygotowały coś specjalnego.

Szczegółów nie znamy, jednak domyślić się można, że wydarzenie będzie podobne do tego, jakie miało miejsce w Adventure Quest 3D i najpewniej jest na nim wzorowane. Kapela The Offspring w tym roku grała na WG Fest w Mińsku, więc coś już było na rzeczy. Dla niewtajemniczonych – WG Fest, to największe wydarzenie organizowane przez Wargaming. Jest to swojego rodzaju festyn, trwający kilka dni. Składają się na niego zawody esportowe w World of Tanks oraz cała masa atrakcji dla fanów militariów.

W samej grze oraz na stronie WoT jeszcze nie ma ani słowa na temat wydarzenia. Ma się ono rozpocząć jutro, o czym poinformował sam zespół na swoim twitterze.

Wygląda na to, że firmy gamingowe upatrują sporej nadziei na eventach organizowanych we współpracy z artystami. Zaczęło się od Marshmello w Fortnite, potem wspomniany wcześniej Korn i Adventure Quest. Teraz przyszła kolej na World of Tanks i The Offspring. Tym razem mam zamiar uczestniczyć w evencie. Mam osobisty sentyment do The Offspring, który był dla mnie jednym z pierwszych kontaktów z muzyką rockową dekady temu. No i ich niezapomniane kawałki w Crazy Taxi… Aż się łezka w oku kręci. Lubię też czasem pograć w czołgi, więc z przyjemnością skorzystam. No i piekielnie mnie ciekawi, jak będzie to zorganizowane. Twórcy World of Tanks mają dobrą wprawę w organizowaniu eventów. Jeżeli wracam do gry w WoT, to właśnie podczas eventów.