Trzęsienie ziemi u Shrouda

Nie, to nie jest clickbait. W Kalifornię uderzyło trzęsienie ziemi o sile 7.1 w skali Richtera. Znany streamer Shroud mieszka w tym regionie i trzęsienie nagrało się na transmisji.

Jakiś czas temu wrzuciliśmy newsa o ewakuacji na tegorocznym Tankfeście, która to również załapała się do transmisji. Tym razem podczas streamu u Shrouda miało miejsce dość silne trzęsienie ziemi. Miało ono siłę 7.1 magnitudo, a to już całkiem poważna sprawa. Na szczęście wygląda na to, że nic dramatycznego się nie wydarzyło. Ale dość biadolenia, poniżej zapis z owej transmisji:

Widać, że Shroud był bliski ewakuacji, albo nawet paniki. Ciągle padało pytanie „What do we do?”, ale ostatecznie meczyk w Apexa z ziomeczkami jest ważniejszy i żadnemu szanującemu się graczowi nie przeszkodzi byle trzęsienie.

Nikt chyba nie przypuszczał te kilka lat temu, kiedy streamy się popularyzowały, że przyniosą nam one nie tylko nowy typ rozrywki, ale też zarejestrują masę ciekawych sytuacji. Nie wszystkie z nich są jednak efektem wypadków albo przyrody. Wystarczy wspomnieć akcje „Swatting” i strzelaniny pod domem Dr Disrespecta. Jeżeli znowu wydarzy się coś ciekawego na streamach, na pewno to opiszemy.