W Chinach rozdają zboczone gry, żeby gracze nie wychodzili z domu

Ciekawe, czy jeśli wirus dotarłby do nas, to też by zaczęto podobne akcje

Jak już wiemy, koronawirus krąży sobie po Chinach w najlepsze i sytuacja średnio się poprawia. Władze zaleciły wszystkim w dotkniętych chorobą regionach, aby pozostawać w domu. Niestety, jak czytamy w wiadomościach, Chińczycy są dość niesforni i w najlepsze podróżują sobie po Świecie, zarażając coraz to nowe kraje. Jest jednak pokaźna grupa osób, której niewiele trzeba, aby siedzieli w domu. Mowa oczywiście o dzidowc… znaczy graczach.

mirror scr

Na ciekawy pomysł wpadł twórca gry Mirror, która jest niczym innym, jak zboczonym wariantem Bejeweled. Co tu dużo więcej dodawać, możecie za jakieś 3zł sami ją sobie nabyć o tutaj. Nie mniej, twórca postanowił rozdać za darmo 45 tysięcy kopii tej gry, aby graczom się w domu nie nudziło. Wystarczy zarejestrować się pod podanym w wiadomości linkiem i zweryfikować numer telefonu w celu potwierdzenia regionu.

Gra Mirror miała premierę w 2018 roku i zbiera niesamowicie pozytywne recenzje. Była to druga najlepiej oceniana gra 2018. Także tego… chyba można gorzej wydać te 3zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: PCGamesN, strona gry na Steam