World of Tanks dostaje battle pass

Kwestią czasu było, aż Wargaming wprowadzi do swojej gry przepustkę sezonową. Chyba nie tego się jednak wszyscy spodziewali

Battle Pass dla WoT jest bardzo typowy w swojej głównej części. Dostajemy dwie ścieżki – darmową oraz płatną, w której do zdobycia jest szereg nagród. Waluta, konto premium, rezerwy i kilka pierdół w stylu naklejek. Specyficzny jest sposób zdobywania punktów oraz towarzyszący mu event na tiery dziesiąte. Punkty do battle passa zdobywać można od VI tieru i są ograniczone na konkretny pojazd. Oczywiście najwięcej do zgarnięcia jest na maksymalnych poziomach. Niestety, tak to już jest, że Wargaming próbuje zaktywizować do gry pojazdy najwyższego poziomu. Tym razem chyba zbytnio nie przemyślano wydarzenia.

 

Dlaczego? Bo pierwsza przepustka sezonowa skupia się jedynie na dwóch pojazdach X tieru – Obj. 277 oraz Super Conqueror. Czyli pojazdy, które i tak większość na mapach widuje. Na filmiku powyżej możecie zobaczyć, jak wygląda bonusowa punktacja dla tych pojazdów. Do tego posiadacze tych pojazdów otrzymają dodatkowe zadania oraz dowódców. Wydaje się, że jest tego trochę ale po krótkim podsumowaniu – dość słabo i mało. Nagród nie ma zbyt wiele, a jeżeli nie posiadacie żadnego z tych dwóch pojazdów, to raczej nie ma sensu kupować przepustki która kosztuje 6500 złota. Jeżeli chcecie ją nabyć i nie macie waluty premium – musicie zakupić paczkę 7500 za 110zł. Drogo. Gracze wydają się podzielać moją opinię.

Przepustka sezonowa rusza 12 marca i będzie trwać 3 miesiące. Szczegóły możecie przeczytać na stronie Wargaming.