World of Tanks: Modern Armor – współczesne czołgi wjeżdżają do World of Tanks na konsole

Wargaming wprowadza nowocześniejsze pojazdy do World of Tanks – niestety tylko na konsole

Nie da się ukryć, że Wargaming powoli zbliża się do ściany, jeżeli chodzi o zawartość w World of Tanks. Nowych linii czołgów próżno szukać w jakichkolwiek źródłach historycznych, nawet na prototypach (jak np. Polskie czołgi). Nadchodzi powoli nieuchronne – kiedyś skończą się możliwości dodawania nowych pojazdów. Pozostaje jednak masa nowocześniejszych czołgów, których pojawienie się w WoT spekuluje się od dość dawna. I to właśnie stanie się wkrótce na konsolowej wersji WoT.

Jak ogłosił Wargaming, na konsolowej wersji WoTa pojawi się duży update o nazwie Modern Armor. Wskoczy na konsole Xbox One, Series S/X oraz PlayStation 4 i 5 już 27 kwietnia jako osobny tryb, równolegle do „tradycyjnego” World of Tanks. Na ten moment potwierdzono dwa nowe czołgi: M1A2 Abrams oraz T-72BM i cztery nowe mapy. Należy przy tym wszystkim pamiętać, że World of Tanks na konsole dość mocno różni się od pecetowej wersji. Pojawienie się nowocześniejszych czołgów wcale nie oznacza, że trafią one także do WoTa na PC.

WoTC_ModernArmor_M1A12 Abrams_InGameAction1

Osobiście chętnie bym zobaczył nowoczesne pojazdy w World of Tanks. Wargaming pokazał, że potrafi w ciekawe mechaniki przy okazji Szwedzkich pojazdów, czy np. polskiej topki z turbiną gazową. Obecna gra i tryb to jednak nadal żyła złota i pewnie nieprędko się doczekamy nowoczesnych czołgów. O ile w ogóle…

Wszystkie szczegóły możecie przeczytać na stronie World of Tanks na konsole