Worms Armageddon dostaje nowego patcha po 21 latach

Patch to bardziej próba przypomnienia starym graczom, że Team17 nadal istnieje, ale takie poczynania developera też należy uznać

Nie bez okazji pojawił się ten patch. Seria Worms kończy bowiem 25 lat. Z tej okazji studio Team17 postanowiło spatchować Steamową wersję najpopularniejszej odsłony serii – Worms Armageddon, która kończy lat 21. Pojawienie się łatki zapowiedziano całkiem przyjemnym filmikiem.

 

Patch 3.8 wprowadza nie tylko poprawki znanych (od 20 lat…) bugów, ale i sporo nowej zawartości. Przekształcono np. kilka bardzo popularnych modów na stałą zawartość (w meczach customowch). Poprawiono też animacje, framerate, naprawiono problemy ze zmianą szerokości okna i wprowadzono narzędzie do powtórek. Całkiem sporo, więc nie można do końca powiedzieć, że twórcy poszli na łatwiznę. Patch na pewno ma też przypomnieć graczom (szczególnie tym starszym), że Team17 nadal jest aktywnym studiem i nadal tworzy, np. prezentowane ostatnio Worms Rumble.

My Wormsom życzymy 100 lat i może kiedyś zrobimy Wielkie Zawody Gramageddonu w Worms Armageddon na naszym kanale Twitch.

Źródło: PCGamer