Wyciek nowej zawartości w Genshin Impact – postacie, eventy, przedmioty

Pierwszy duży update zapowiada się znacznie lepiej, niż początkowo przypuszczaliśmy.

Niedawno pisaliśmy o roadmapie, jaką dla Genshin Impact zapowiedzieli twórcy. Pierwszy duży patch, mający oznaczenie 1.1 pojawi się 11 listopada na światowych serwerach. I o ile początkowe zapowiedzi nie wyglądały jakoś obiecująco (więcej oczekiwaliśmy po grudniowym patchu 1.2 i nowej mapie), to okazuje się, że miHoYo przygotowało sporo nowej zawartości i usprawnień na pierwszy patch. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym poście na Reddicie, my opiszemy tylko kilka najciekawszych:

Nowe postacie:
Przedmioty:
  • Pięć nowych broni 5-gwiazdkowych (3 z nich widać u góry podlinkowanego obrazka);
  • Przenośny teleporter – który na 7 dni można ustawić w dowolnym miejscu na mapie;
  • Butelka anemo – pozwoli zbierać anemo-świetliki i uruchomić prąd powietrza w dowolnym miejscu (mało przydatne, jak ktoś ma Veni);
  • Torba na jedzenie – pozwoli przypisać jedzenie do klawisza i będzie się autouzupełniać;
  • Przenośna kuchnia;
  • Regionalny kompas i talizman – talizman śledzi anemo i geo-culusy a kompas znajduje skrzynie (o matko, co ja bym dał za to teraz!).

Nowe postacie wyglądają na dobre uzupełnienie obecnego rosteru. Troszkę za dużo jest obecnie postaci elektro i za mało geo oraz hydro. Przedmioty natomiast świetnie usprawnią rozgrywkę, która momentami bywa uciążliwa. To jednak nie koniec zmian. Twórcy dodadzą kilka usprawnień, jak np. camera-lock, możliwość zarabiania za polecanie oraz eventy. Najważniejszą zmianą w gameplayu będzie system lokalnej reputacji, uzależniony od tego, ile świata zwiedziliśmy. Ma nam dać wiele bonusów, jak np. nowe przepisy na potrawy, wykuwanie przedmiotów czy nawet skiny na lotnię.

rep system genshin

Uwaga! Wszystkie powyższe informacje pochodzą z tego wpisu na reddicie i wg autora stworzono je na podstawie danych z zamkniętej bety wersji 1.1. Do czasu premiery niektóre rzeczy mogą ulec zmianie. I pomimo tego, że wszystko udokumentowano screenami i wygląda bardzo wiarygodnie – to nadal niepotwierdzona informacja.

Źródło: Reddit