Xbox ma tyle do pokazania, że robi własne E3

Microsoft idzie na pełnej, jeżeli chodzi o Xbox Series X. Wkrótce prezentacja, która może pokazać nie tylko samą moc sprzętu, ale też exclusive’y napędzające sprzedaż konsoli

Xbox zdecydowanie ma chrapkę na zwycięstwo w kolejnej generacji konsol. Ich obecny marketing jest praktycznie bezbłędny, skutecznie budowany jest hype i Microsoft zdaje się wreszcie rozumieć w pełni graczy. Phil Spencer od dawna zapowiadał, że będą stawiać na exclusive’y i ogólną atrakcyjność oferty Microsoftu, zamiast nacisku na tytuły AAA, jak to robi Sony. Taka droga może okazać się właściwą, ale czy faktycznie zadziała – będziemy wiedzieć dopiero za kilka lat.

Microsoft ma tak dużo do pokazania, że w czerwcu postanowiono zorganizować własny event, na którym zaprezentowane zostaną gameplaye na next-gena Microsoftu. Ale nie tylko – mamy zobaczyć też masę zwiastunów, najróżniejszych ficzerów i liczymy też na sporą dawkę cringe’u. Przecieki są bardzo obiecujące – mamy zobaczyć nowe Fable, Halo oraz Perfect Dark. Na pewno zaprezentowany zostanie Assassin’s Creed: Valhalla.

2bsc9923

Ciekawie się zaczyna robić na rynku konsolowym. Jeżeli Sony nie zareaguje, możemy mieć naprawdę nieoczekiwany wynik w wyścigu konsol 9. generacji.

Źródło: GameRant