Zapowiedziano Worms Rumble oraz zamkniętą betę

Team17 ma nie lada orzech do zgryzienia. Wiadomo, że najtrudniejszy jest sentymentalny i wymagający odbiorca. Tak jest właśnie w przypadku serii Worms

Niedawno Team17 teasował na Twitterze o nowych Wormsach w 2020 roku. Właśnie ukazał się announcement trailer i ruszyły zapisy do bety owej gry – Worms Rumble. Ma to być sieciowa bijatyka/strzelanka podzielona na tryby battle royale oraz deathmatch, rodem ze Smash Bros. Standardowo, nie zabraknie bogatego arsenału broni, znanych z serii Worms. Poniżej omawiany trailer:

 

Szczerze – mi brakuje jedynie otoczenia, które da się zniszczyć. Tak poza tym to pewnie będzie dobry odstresowywacz na popołudnie po ciężkim dniu pracy/szkoły. Oczywiście trailer już zminusowano, no bo jak to tak, że nie jest to WA. Tak, każdy by chciał Worms Armageddon 2, 3 i tak dalej. Ale można po prostu zagrać w ostatnie odsłony Wormsów 2D i dać twórcom wypróbować coś nowego, a nie tylko jęczeć. Ehh, mam flashbacki z Gothic teaser.

Wraz z zapowiedzią, ruszyły też zapisy do bety, do których możecie zapisywać się pod tym linkiem. Beta trwa od 15 do 20 lipca. Nie podano jeszcze daty premiery Worms Rumble.