Zbliża się BlizzCon online – pojawiła się rozpiska oraz eventy

Tegoroczna opóźniona edycja BlizzConu w wersji online ma już swoją rozpiskę

Jak już pisaliśmy jakiś czas temu – BlizzCon 2020 nie odbył się ze względu na pandemię – według Blizzarda. Oczywistym było jednak, że Zamieć nie miała co pokazać i taki pretekst był dla nich wręcz manną z nieba. Zamiast tradycyjnego BlizzConu ogłoszono BlizzConline, który staruje już za tydzień. Na oficjalnej stronie pojawiła się już rozpiska, która chyba nie jest do końca przemyślana.

blizzcon online 22021

Bo jeśli jesteście fanami kilku gier Blizzarda, to musicie odpalić sobie 2 transmisje jednocześnie. Tak, wiem że zawsze jest kilka scen, ale z okazji online i kilku miesięcy przygotowań ktoś mógł jednak pomyśleć, żeby pozamieniać kolejność prezentacji tak, żeby „Diablo: What’s Next” nie był jednocześnie z „World of Warcraft: What’s Next”. Ale ok, może narzekam na wyrost, za tydzień zobaczymy jak wyjdzie.

blizzcon online 2021 diablo one shot

W tym roku Blizzard świętuje też swoje 30-lecie. Z tej okazji odbędzie się kilka wydarzeń, w tym sesja Dungeons & Dragons rozgrywana przez ekipę Critical Role. Jeżeli chcecie zobaczyć z czym się je papierowe erpegi, to serdecznie polecamy sprawdzić.

Strona BlizzConline